No Kantoor No Glory

We hebben mooi nieuws om te delen! Zoals jullie hebben kunnen volgen zijn we al een tijd bezig om onze stichting verder te professionaliseren. Zo zijn we inmiddels CBF-Erkend en mogen we nu ook met trots delen dat we een NGNG kantoor hebben geopend!

Een plek om te kunnen werken, muziek te maken, meetings te houden met het team en vrijwilligers, met een berging voor al onze merchandise, maar vooral ook een hele fijne plek om in gesprek te kunnen gaan met begunstigden die mentale ondersteuning nodig hebben. Om die reden hebben we ook een pand op de begane grond, zodat het voor iedereen toegankelijk is.

De komende tijd zijn we hard bezig om ons pand in te richten.

We hebben er ontzettend veel zin in en houden jullie op de hoogte!

Team No Guts No Glory

https://www.stichtingngng.nl/doneer-nu/
Dank je wel!
Het maakt echt verschil.