Natascha’s wens

Ik ben Natascha, 52 jaar, getrouwd met mijn jeugdliefde, moeder van 2 geweldige kinderen.
Op 9 juli 2024 stond onze wereld ineens stil, volledig op zijn kop. Want in het kleine ziekenhuis kamertje kreeg ik te horen dat ik dikke darmkanker heb, een tumor van 7,5 cm. Nieuws dat je niet wilt horen, pijn die je niet wilt voelen. Tijdens de operatie in oktober 2024 kwamen de chirurgen erachter dat ik allemaal uitzaaiingen had in mijn eierstokken, baarmoeder, urineleider en buikvlies. Net een half jaar geleden begonnen met een nieuwe baan met super leuke en vooral lieve collega’s. Dag toekomst, want we weten niet wat dit gaat brengen. Mijn leven of beter gezegd ons leven, (want tja, kanker heb je niet alleen maar het hele gezin) bestond vanaf 9 juli in teken van ziekenhuis in en ziekenhuis uit.Nu ben ik op het punt dat ik wil leven en niet wil wachten tot het “beter gaat”. Maar het leven vieren, ondanks dat alles nog niet meezit en ik weinig energie heb. Dus vroeg ik mezelf af wat ik het liefst wil doen, dansen, gewoon heerlijk dansen (of wiebelend op een stoel), even geen zorgen maar heerlijk dansen op de muziek van Paul Elstak die vanaf de jaren ’90 als een rode draad door ons leventje gaat. ‘Rainbow in the sky‘, hakkend op elk feestje, saaie verjaardag, gewoon thuis in pyjama met de kids nog klein, tijdens de chemo’s in mijn oortjes. Ja, ik wilde naar Paul Elstak en het zou me mega veel energie kosten en ik zal daarna dagen van bij moeten komen maar ik leef nu en ik wil dansen.
En toen was daar stichting No Guts No Glory! Geweldig contact gehad. Mijn wens was onze gekochte staanplaats kaarten (waarbij ik al zeker weet dat ik dit niet ga volhouden) om laten zetten naar de uitverkochte VIP plaatsen zodat ik heerlijk kon zitten en terugtrekken.
Nadat ik mijn verhaal had verteld dat wij deze avond met onze zoon en zijn vriendin gaan beleven, maar dat er één persoon is die qua leeftijdsgrens niet mee mag, zei Imke: “Dan ga ik dat voor jullie proberen te regelen”. En dat heeft ze gedaan! Hoe vet is het dat wij dit met ons hele gezin konden meemaken, comfortabele zitplaatsen en onze dochter van 17 jaar die, bij hoge uitzondering, mee mocht.

Heel erg dankbaar dat jullie dit konden regelen voor ons want wauw, wat een geweldige avond hebben wij gehad! 30 jaar Rainbow in the sky begon met een verrassing want we kregen een super leuke meet en greet met DJ Paul Elstak! Na wat gezellige woorden en de foto’s mochten we door naar de VIP plaatsen. Wat heerlijk dat ik kon zitten en af en toe even weg van de drukte. We hebben met volle teugen genoten van de geweldige show. De 2 meiden zijn ook nog op de foto geweest met Eva Simons. Een super geslaagde avond samen met mijn mooie gezin. En nu bijkomen van alle indrukken. Heel erg bedankt voor het leuke contact en voor deze geweldige avond! We hebben er een mooie herinnering bij!
Mede met dank aan Fleurtje van B2S, Huub Smit en Paul Elstak, heel graag gedaan!
Help jij ons mee?
Dank je wel 🩵