Esther’s wens

Afgelopen weekend lieten we de wens van Esther uitkomen. We kochten kaarten voor de Frozen musical en een compleet verzorgd hotelarrangement zodat het gezin alleen maar hoefde te gaan genieten.
Vorig jaar, na een jaar vol verlies, kreeg ik als kadootje nog even borstkanker stadium 3. 16 chemo’s en een amputatie later en natuurlijk de hormoontherapie hoopte ik het leven weer een beetje op te pakken. Helaas heb ik nog veel last van restklachten, waaronder enorme prikkelgevoeligheid. We wilden graag met onze (pleeg)dochter naar Frozen als de behandeling zo goed als klaar was. Voor haar is het ook een pittige tijd geweest en ze danst en zingt graag op de liedjes van Anna en Elsa. Er is niets mooier dan een kind zien genieten en vanaf dat ze wist dat ze er heen mocht, raakte ze er maar niet over uitgepraat. Maar om het zelf te regelen en de reis heen en weer te maken, dat was niet haalbaar. Via lotgenoten ontdekte ik No Guts No Glory en heb de vraag gesteld of zij iets konden betekenen, en dat kon! Volledig ontzorgt, mochten wij er een weekend heen. Samen met mijn man, (pleeg)dochter en beste vriendin, die een enorme hulp is geweest het afgelopen jaar. Mooie herinneringen maken. Tijd samen is zo kostbaar!


Wat hebben wij een geweldig weekend gehad. We kwamen op tijd aan bij het theater. Onze kleine Frozen prinses wist niet wat ze zag. Het was mooi, spannend, grappig en eng tegelijk, zei ze. De cast was fantastisch. De muziek en de kostuums en special effects, echt prachtig. Bij Let it Go hebben we wat tranen gelaten, driekwart jaar geleden zongen we dit nummer nog op de chemo afdeling. Het besef dat we nu echt hier zaten en dit mochten meemaken. Het hotel was zo fijn, hier kon ik op adem komen na alle prikkels en dat was ook echt even nodig. Ook bij het diner en ontbijt werd er rekening met ons gehouden door een rustig plekje te creëren waar we konden zitten. Daardoor heb ik ook kunnen genieten van het eten en het gezelschap. In de ochtend rustig ontbeten en daarna nog even naar het Scheveningse strand geweest en de winkel met blokjes bezocht. Gewoon momenten als gezin. De ziekte en bijwerkingen op de achtergrond. Herinneringen maken waar we lang van kunnen nagenieten. Het is goud waard. Dus NGNG, dank jullie wel dat jullie bestaan. Geen woorden voor wat het voor ons betekent.
Liefs Esther
Ontzettend graag gedaan!
Help je mee om muzikale wensen uit te laten komen?
Dank je wel 💙