Stichting No Guts No Glory 14 jaar
Vandaag bestaat Stichting No Guts No Glory 14 jaar.
Opgericht door mijn broer Sander.
Hij en alle mensen waar we iets voor mochten doen en die ook los moesten laten zijn even extra in mijn gedachten.
Ze worden gemist en nooit vergeten 💫
Sander hield ontzettend veel van muziek en ik beloofde hem niet alleen NGNG voort te zetten, maar ook om hem mee te nemen in gedachten als ik muziek hoor.
Als we dinsdag weer naar het Radboudumc zijn om live muziek op de afdeling medische oncologie te brengen, denk ik ook aan hem.
Deze dag voelt altijd een beetje dubbel.
NGNG was er niet geweest als mijn broer niet ziek was geworden.
Tegelijk heb ik een vol hart en een trots hoofd, want wat hebben we inmiddels veel moois mogen doen!
Talloze op maat gemaakte wensen, ‘Muziek in het Ziekenhuis’, ons NGNG Muziekhuis en heel belangrijk; mensen met kanker en hun naasten de nodige steun geven.
En wat gaat er volgend jaar nog zoveel meer gebeuren naast de wensen die we uit gaan laten komen.
Binnenkort kan ik daar meer over delen maar weet dat we met alle liefde die we in ons hebben en door middel van muziek, kracht, troost, ontspanning en verbinding blijven brengen.
Immens veel dank aan iedereen die ons steunt want dankzij jullie, kunnen we dit blijven doen.
En natuurlijk mijn fantastische team, vrijwilligers en ambassadeurs voor hun onuitputtelijke inzet.
Samen maken we No Guts No Glory, samen maken we het verschil.
Door bijzondere dingen te doen en soms het schijnbaar onmogelijke, mogelijk maken.
Op de foto zie je mij m’n broer omhelzen.
Onze trouwe volgers kennen deze foto inmiddels wel maar ik kan natuurlijk geen nieuwe meer maken 😉
maar bovenal deel ik juist deze, omdat het de liefde uitstraalt die we met alles wat we doen ook uit willen stralen.
Vandaag mis ik hem even een beetje meer, maar dat zet ik om in daadkracht, om nog meer moois te gaan doen.
Wil je daaraan bijdragen?
Ontzettend bedankt 💙
Op naar nog heel veel bijzondere muzikale projecten en wensen!
Met liefde,
Ellen Gerritsen