Doe mee met het No Music No Glory Benefiet!

We gaan iets ontzettend gaafs doen, mét jullie.
Maak je klaar voor een avond vol bruisende energie en onvergetelijke momenten! Dit is niet zomaar een evenement – het is een unieke kans om heerlijk uit je dak te gaan én om onze stichting te steunen! 

Jouw ticket draagt direct bij aan het vervullen van muzikale wensen van mensen met kanker en hun toegewijde mantelzorgers. Dus terwijl jij geniet van geweldige muziek, draag je ook bij aan iets veel groter dan jezelf.

Het No Music No Glory benefiet is op vrijdag 19 april 2024. 
De avond begint om 19:30 en gaat door tot 01:00, en geloof ons, je wilt geen seconde missen! 
We hebben een line-up van DJ duo’s die je nergens anders zult vinden:

🔥 Michiel Veenstra en Dennis Weening
🔥 Tom Dumoulin en Pieter van den Hoogenband
🔥 Guus Meeuwis en Björn van der Doelen
🔥 Huub Smit en Tim Haars
🔥 Rob Scheepers en Frank Lammers

Deze fantastische artiesten zetten zich belangeloos in om jou een avond vol plezier te bezorgen, terwijl ze tegelijkertijd ons doel steunen om onvergetelijke muzikale herinneringen te creëren voor degenen die het hard nodig hebben.
We zijn hen, De Effenaar en Buro van Horik zeer dankbaar en hebben zin om er samen met jullie een geweldige avond van te maken!

De kaartverkoop start op 19 februari om 12:00 via deze link.
Doe je mee?