Leerlingen Koning Willem I College doen Breakout Run voor No Guts No Glory

Break Out runVoor het vak Sport en Bewegen mogen leerlingen van het Koning Willem I college in ‘s Hertogenbosch  zich als  examentoets sportief inzetten voor een goed doel. Ze kozen daarbij voor No Guts No Glory! Dat vinden we natuurlijk heel tof.

Een aantal leerlingen doet vandaag mee aan de zogenaamde Breakout run in Schaikde ultieme Obstacle Run met hindernissen. Daarnaast zetten zij zich samen met docenten in bij de Challenge Zone.  De Zone is van 10.00 tot 17.00 uur en een groot aantal van de leerlingen rent om 22.20 uur vanavond in het donker. En natuurlijk doen ze dat in full No Guts No Glory Gear, zoals Mieke, Gabi en Marion, die hun medaille inmiddels binnen hebben. Gefeliciteerd! Mieke Gabi en Marion break out run

We wensen alle leerlingen die hun challenge of run nog krijgen ontzettend veel succes en heel erg bedankt voor jullie inzet voor onze stichting!