Benefietconcert ‘Brabantse Leeuw’

Op zaterdag 19 januari moet je in Deurne zijn! Dan begint namelijk om 20.15 uur het benefietconcert ‘Brabantse Leeuw’ georganiseerd door vrienden en familie van onze begunstigde Judith.

We kunnen nu een heleboel redenen noemen waarom je deze avond niet mag missen (geweldige optredens van o.a. Gerard van Maasakkers en Allez Soldaat, alle opbrengsten gaan naar NGNG, sightseeing Deurne…) maar de belangrijkste reden is toch wel: doe het voor Judith! Onze begunstigde heeft helaas haar behandelingen moeten staken, maar wil heel graag dat op 19 januari stichting No Guts No Glory in de spotlights wordt gezet. Judith en haar familie en vrienden hopen op deze manier aandacht én donaties te krijgen voor onze stichting.

Voor meer informatie over het programma, de locatie en waar en hoe je je kaarten kunt kopen: http://www.brabantseleeuw.nl